Męskie fantazje

Każdy ma fantazje seksualne, a podzielenie się nimi z partnerem może stanowić jedną z większych przyjemności seksu, jaką może przeżyć para!

O czym więc jest ta strona? O fantazjach seksualnych – odpowiecie. Ale głównie piszemy tutaj o tym jak być lepszą kochanką! Jak sprawić by Twój partner pożądał Cie i pragnął! A fantazje są tylko narzedziem, by do tego doprowadzić.

Właśnie dlatego mówimy: koniec z zahamowaniami, koniec z tajemnicami, koniec z oporami. Fantazja to nic więcej, jak tylko ekscytujące wyobrażenie. I nikomu nie robi żadnej krzywdy, może natomiast zainspirować Was do ulepszenia życia seksualnego niemal z nocy na noc.

Dobry seks polega na nauce, jak sprawić, by partner miał lepsze samopoczucie. Jeśli partner ma lepsze samopoczucie, Ty też będziesz się lepiej czuła. Szałowy seks polega na nauce, jak sprawić, by twój partner czuł się tak podniecony, by nie mógł nic zrobić, jak tylko dać ci lepsze samopoczucie. Bardziej szałowy seks ma miejsce wtedy, kiedy oboje robicie wszystko, o czym kiedykolwiek fantazjowaliście, i jeszcze więcej.
Nawet jeśli dwoje ludzi pozostaje w satysfakcjonującym ich związku seksualnym od wielu lat, to i tak mogą oni niemal z nocy na noc odmienić swe życie miłosne dzięki wypróbowaniu nowej odmiany seksu, której dotychczas nie brali pod uwagę albo od której stronili, bo byli zbyt zażenowani i ostrożni lub też przeświadczeni, że to coś „nieprzyzwoitego”.

Na początek koniecznie, ale to koniecznie zacznij od tego miejsca – zrozumiesz jak możesz wykorzystać tę strone do realizacji najskrytszych fantazji!

W dziale Męskie fantazje znajdziecie serię artykułów na temat skrytych fascynacji obu płci. Opiszemy i po krótce scharakteryzujemy najskrytsze fantazje seksualne zarówno kobiet jak i mężczyzn. Przy czym nie ograniczamy się do tych szablonowych , znanych przecież wszystkim ale wybiegamy dalej. Opisujemy te o których często się nie mówi – nawet w poradnikach małżeńskich. Dlaczego się nie mówi? Bo mogą być one szkodliwe dla związku, ponieważ zahaczają o tematykę na płaszczyznach na których rzadko które pary się poruszają. Dlaczego więc jest sens o tym pisać? Ponieważ warto wiedzieć o czym nasz partner/partnerka może marzyć, nawet jeśli sobie zdaje sprawę że te marzenia nie nadają się do spełnienia. Poniższy spis ma być przewodnikiem po fantazjach – ma edukować pary o czym mogą marzyć partnerzy, ale czy poszczególne marzenia warto spełniać, to już każdy musi indywidualnie na to pytanie odpowiedzieć. Poza tym chcemy przedstawiać spełnianie fantazji jako rozkwit Waszego życia seksualnego, jako próbę większego dopasowania w łóżku. Spróbujcie, może znajdziecie coś dla siebie!

Udostępnij tą stronę, proszę!
Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki