Jak zacząć?

Jak zacząć korzystać z naszej strony?
To banalne pytanie nie dotyczy dosłownego używania przeglądarki internetowej do czytania tekstu zawartego na stronie.
To pytanie tyczy się w jaki sposób wykorzystać tą stronę by zrealizować fantazje swoje lub partnera. Więc jak?

Przeczytaj jak najwięcej artykułów zawartych na tej stronie. Jeśli to nie wymaga zaangażowania partnera/ki to wprowadź w życie rady i pomysły, które przypadły Ci do gustu. A co z tymi, które ma spełnić Twój partner lub partnerka? Poinformuj ją (lub jego) o istnieniu tej strony i zaproś do zabawy. Możesz wskazać mu konkretne artykuły, które wywołały w Tobie dreszcz podniecenia, lub niech on(a) wybierze coś dla Was. Zazwyczaj łatwiej jest coś pokazać niż opowiedzieć partnerowi o swoich skrytych fantazjach. Najpierw jednak niech przeczyta ten właśnie artykuł, a konkretnie to co jest napisane poniżej:

Jeśli właśnie zostałaś(eś) zaproszona(y) na tą stronę, to zacznij od tego miejsca!

Jeśli ktoś zaprosił Cie na tą stronę, to znaczy, że chce ci powiedzieć coś bardzo, bardzo ważnego! Chce zaproponować Ci coś wspaniałego, coś o czym marzy. Chce abyście zrobili razem coś niesamowitego, coś bardzo intymnego. Coś o czym prawdopodobnie nie ma odwagi powiedzieć wprost. Może to być coś, co w pierwszej chwili  wykracza poza ramy Waszego dotychczasowego życia erotycznego. Ale skoro masz to zrobić z ukochaną osobą po to, by dać jej rozkosz — czy w tym może być coś złego?” Sam fakt, że Twój partner(ka) chce spróbować czegoś nowego, nie oznacza, że zawsze tego sekretnie pragnął(nęła), lecz nigdy ci nie powiedział(a). Nie oznacza, że dotychczas go seksualnie nie zaspokajałaś(eś). Nie oznacza, że jest zboczony ani że jeśli tego spróbujesz, a jej(jemu) się spodoba, Tobie zaś nie, odtąd już zawsze będziesz musiał(a) to robić. Nie! Oznacza tylko chęć, próbę czegoś nowego, wprowadzenia(lub utrzymania) świerzości w Waszym związku. I to jest piękne! Uszanuj to.

Każdy z nas ma sekretne fantazje seksualne. Jednak to, że je mamy, niekoniecznie znaczy, że pragniemy, by się ziściły. Bardzo wiele kobiet fantazjuje o tym, że gwałci ją jeden lub nawet więcej mężczyzn — to powszechna fantazja o byciu pojmaną przy użyciu siły. Czy sądzisz, że to oznacza, że kobiety chcą być brutalnie zgwałcone? Żadna, ale to żadna z tych kobiet nigdy nie powie, że naprawdę chciałaby być zgwałcona.
To, że on chce abyś odegrała rolę dziwki, wcale nie znaczy, że chce iść do dziwki! On chce abyś Ty była jego dziwką:)
Przeczytaj teksty na naszej stronie a potem oddaj się namiętności. Powodzenia!

Mamy nadzieję, że powyższy wstęp pozwoli Wam przełamywać się w rozmowach z partnerem nt. Waszych pragnień i fantazji. Pokażcie mu ten tekst i zaproście do wspólnej zabawy. Pamiętajcie – żadnych zahamowań!

Udostępnij tą stronę, proszę!
Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki