Poradniki

Bo we mnie jest seks…

Każda kobieta marzy by być atrakcyjną dla swojego partnera i… nie tylko dla niego :) Chce się dobrze i pewnie czuć, chce być adorowana i podziwiana. Chce być seksowna! Każdy facet marzy z kolei by jego kobieta właśnie taka była! W czym więc jest problem? Nie wiadomo – może po prostu kobiety i mężczyźni inaczej rozumieją atrakcyjność kobiety?
Postaramy się w serii artykułów „Bo we mnie jest seks” przedstawić cechy seksownej kobiety, takiej wymarzonej męskiej kochanki.
Chcemy przedstawić kilka prostych tricków i sposobów jak stać się bardziej atrakcyjną w oczach facetów. Jak zawsze w naszych artykułach nie bazujemy na ogólnie znanych stereotypach (choć wspominamy o nich) ale spoglądamy na temat o wiele szerzej. Chcemy za pomocą tych materiałów zaproponować Tobie zmianę wizerunku na kobietę, która jest świadoma tego jakich „narzędzi” użyć, by być postrzegana jako pociągająca, atrakcyjna i seksowna. Uważamy, że tworzenie takiego wizerunku nie można oprzeć wyłącznie na oddziaływaniu na mężczyzn, ale twierdzimy że należy być atrakcyjna także wśród kobiet, gdyż największym komplementem dla kobiety jest usłyszeć „ale jesteś seksowna” właśnie od przyjaciółki.
Jeśli zastosujesz się do rad zawartych w poniższych artykułach jest duża szansa, że mężczyźni zaczną zwracać na Ciebie większa uwagę, adorować – staniesz się po prostu seksowniejsza. Poza tym Twój partner będzie z Ciebie bardziej zadowolony. Zawarliśmy tu również podstawy funkcjonowania pewnych mechanizmów w męskim postrzeganiu partnerki. Pokazujemy jak faceci chcą by ich partnerki się zachowywały i jak ubierały. Piszemy również o takim często pomijanym aspekcie jak męska chęć pochwalenia się żoną przed innymi facetami, oraz duma z faktu, że Ona przykuwa uwagę innych.

Szczerze ekscytujące jest spojrzeć w oczy kobiety, która wreszcie zaczęła pojmować, że jest bardzo seksowna i że może każdego mężczyznę w łóżku doprowadzić do szaleństwa — albo do jeszcze większego szaleństwa, jeśli akurat tego chce. Zapraszamy do działu „Bo we mnie jest seks„.

Zrób to lepiej!

Zrób to lepiej… czyli seria porad jak stać sie jeszcze lepszą kochanką i lepszym kochankiem. Naszych porad nie znajdziecie w innych serwisach!

Zapraszamy do działu „Zrób to lepiej„.

Udostępnij tą stronę, proszę!
Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki