Sam seks, sam seks… czyli nie tylko strój!

Jak pisaliśmy w jednym z wcześniejszych artykułów wiele czynników ma wpływ na to czy jesteś atrakcyjna, seksowna i pociągająca. Dziś chcemy pominąć kwestie wyglądu, a skupić się na seksownym sposobie bycia.
Nawet to w jaki sposób się poruszasz przemawia do ludzi. Wszyscy wiedzą, że gdy masz buty na obcasie i odpowiednio się poruszasz bujając lekko biodrami daje to piorunujący efekt. Sposób siadania oraz ułożenia nóg gdy siedzisz też wiele mówi. Staraj się siedzieć z ładnie ułożonymi nogami. Jeśli masz spódniczkę fajny efekt osiągniesz gdy zakładając nogę na nogę odsłonisz trochę ciała. Jak siedzisz na krześle w restauracji? Czy jesteś wyprostowana, czy zgarbiona i wykręcona? Czy myślisz, że garbiące się kobiety są seksowne?Sposób mówienia także może być seksowny. Zauważ, że ton głosu, jego zniżenie lub podkreślenie jakiegoś słowa może mieć bardzo erotyczny wydźwięk. Gdy np. mówiąc spojrzysz rozmówcy w oczy, uśmiechniesz się nieznacznie (kokieteryjnie) lub podniesiesz jedną brew – osiągniesz już spory efekt. Ruchy rąk i gestykulacja nie są także bez znaczenia. To w jaki sposób trzymasz kieliszek czy sztućce ma wielki wpływ na to jak inni cie widzą. Mów powoli, gdy Ciebie słuchają – zyskasz na efekcie! Podnieś głos, gdy chcesz podkreślić swoją osobowość! To o czym mówisz także ma znaczenie. Nie obawiaj się mówić o sprawach seksu, bo to wytwarza wokół Ciebie aurę otwartości i odwagi seksualnej, a to wiele znaczy. Pamiętaj o tym, że warto być zdecydowanym i mieć swoje poglądy – nijakość jest zdecydowanie aseksualna.
Kokieteryjne spojrzenia są często dewizą najbardziej seksownych kobiet – a Ty jak spoglądasz na mężczyzn? I nie chodzi tutaj o spoglądanie tylko na swojego faceta, ale na wszystkich! Jak juz pisaliśmy chodzi o całokształt zachowań a nie tylko zachowania wobec jednej osoby! Nie bój się spojrzeć im w oczy, gdy z nimi dyskutujesz, kłócisz się. Nie spuszczaj wzroku gdy prawią ci komplement, a patrząc im w oczy uśmiechnij się tajemniczo.
Nawet to w jaki sposób jesz, lub palisz papierosa może być seksowne. Sam sposób zamykania ust, ich otwierania czy oblizywania jest seksowny i tworzy obraz kobiety świadomej swojej atrakcyjności. To w jaki sposób wkładasz cos do ust może dać do myślenia lub pobudzić wyobraźnie mężczyzny.
Wszystkie wymienione tutaj czynniki można określić słowem: sposób bycia. To najtrafniejsze podsumowania wszystkich cech, których możesz użyć by wywrzeć wrażenie. Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że niektóre cechy trudno zmienić, inne cechy są niemożliwe do zmiany ale na pewno w każdym przypadku można coś zmienić. A juz na pewno np. na spotkaniu wśród przyjaciół można sie postarać by zachowywać się bardziej seksownie! Chodzi o to, by spoglądający na Ciebie ludzie pomyśleli o Tobie: sam seks, sam seks..

Udostępnij tą stronę, proszę!

One Response to “Sam seks, sam seks… czyli nie tylko strój!”

  • kati:

    ale ten SEKS się albo w sobie ma albo nie! nic na siłę. jak kobieta tego nie czuje to nic na siłę.

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki