Seks analny

Jeśli zastanawiasz się o czym marzy każdy facet, a przynajmniej zdecydowana większość – to odpowiedź jest prosta, Zazwyczaj fantazjują o seksie analnym. Seks analny, zwany inaczej greckim, jednych fascynuje innych odraża. Co jest tak fantastycznego w penetracji kobiecej pupy? Może właśnie tajemniczość, zakazany owoc i mnóstwo teorii których wokół niego powstało? Z pewnością wartym odnotowania są doznania, jakie odczuwają partnerzy podczas penetracji odbytu kochanki. Jest to z pewnością spory opór, ciasnota i element zdobywania kobiety w ten chyba najintymniejszy sposób. Czy Panie odczuwają przyjemność podczas seksu grackiego – zdania są podzielone. Dla sporej grupy kobiet ta odmiana seksu jest całkowicie nie akceptowalna, więc trudno w ich wypadku mówić o przyjemności. Dla innych kobiet jest to akceptowalna forma zbliżenia, która jednak nie dostarcza im znaczącej przyjemności. Ale na szczęście są też kobiety które potrafią czerpać przyjemność z seksu analnego. Mówią one nawet o tym, że orgazmy analne są lepsze od tych tradycyjnych, są mocniejsze i trwają dłużej. Powtarzają, że to niesamowite doznanie a dodatkowa stymulacja, pochwy, łechtaczki i biustu (przez nie same, lub partnera) doprowadza je do stanu skrajnych rozkoszy.
Jedna z teorii nt. seksu analnego mówi, że te kobiety które choć raz uprawiały go i nie były usatysfakcjonowane nie zostały odpowiednio do tego zdarzenia przygotowane, tj. nawilżone i podniecone.

Udostępnij tą stronę, proszę!

4 Responses to “Seks analny”

 • pytajnik:

  A moja żona nie lubi seksu analnego. i co?

 • Kawa32:

  Do seksu analnego należy dojrzeć i sie go nie bać. Może to byc cudowne doznanie jeśli naprawdę się tego pragnie, i pragniesz to zrobić ze swoim facetem. Robiłam to raptem kilka razy, ale nie żałuję.

 • nie jestem dziwka:

  nigdy się nie zgodzę na seks analny. ani to przyjemne dla kobiety, ani zdrowe. do tego niesmaczne, jest ryzyko zakażenia bakteriami z odbytu i jeszcze boli kobiete

 • twoja strata:

  a ja uwielbiam taki seks i mam z niego ogromną przyjemność :)

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki