Seks francuski

Seks oralny zwany też francuskim polega na pieszczeniu narządów płciowych partnera za pomocą ust i języka. Wydawać by się mogło, że w naszym mało już pruderyjnym świecie ta odmiana seksu jest absolutnie powszechna i stosowana. Otóż: NIE! Jest pewna grupa ludzi, którzy nie tolerują tej formy pieszczot. Ich partnerzy mogą tylko fantazjować o radości oddawania się pieszczotom francuskim.
Na czym polega fenomen seksu oralnego?Delikatność i subtelność dotyku jakim możemy obdarzyć partnera podczas pieszczot ustami i językiem jest  nieporównywalna z innymi formami zbliżeń. Bliskość i poczucie oddania dodają pikanterii i pobudzają nasze zmysły. Z jednej strony partner dotyka, całuje, i liżę Twoje narządy płciowe a z drugiej jesteśmy w stanie obnażyć się przed nim. Wpuścić między swoje własne uda, otworzyć bardzo intymnie. Skala rozkoszy przy tej formie pieszczot także nie pozostaje bez znaczenia. Jest wiele kobiet, które tylko podczas seksu oralnego są w stanie szczytować. Panowie, pamiętajcie o tym! A panowie zazwyczaj nie wyobrażają sobie życia bez pieszczot francuskich.

Udostępnij tą stronę, proszę!

One Response to “Seks francuski”

  • tomi24:

    nie wyobrażam sobie seksu bez seksu francuskiego. Co ja mówie: nie wyobrażam sobie życia bez seksu francuskiego! Zarówno w postaci minety jak i loda. To jest tak naturalne, że obie strony tego potrzebują, że naprawdę nie mieści mi się w głowie, że ktoś może sie tego brzydzić.

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki