Seks hiszpanski

seks hiszpański

Bardzo często w męskich fantazjach występuje ta forma pieszczot. Dlaczego tak wielu Panów o nim marzy? Pewnie dlatego, że ta pieszczota w sumie tylko im sprawia przyjemność, stąd Panie rzadko o nim pamiętają.
Cinepimastria, bo tak brzmi fachowa nazwa seksu hiszpańskiego, to pieszczoty, w czasie których mężczyzna ma członka między piersiami partnerki.Zaryzykuję stwierdzenie, że prawie dla wszystkich Panów kobiecie piersi są obiektem bezgranicznej fascynacji i uwielbienia – ubóstwiają ich dotykać, pieścić, ssać i całować. Nie należy się więc dziwić, że pragną aby kobiece biusty dotykały i pieściły ich najbardziej erogennego miejsca, czyli członka. Fascynuje ich to, że miękkość kobiecego biustu obejmie ich męskość i są pieszczeni aksamitem kobiecych piersi.
Nie bez znaczenia jest fakt, ze faceci są wzrokowcami – uwielbiają wpatrywać się w biusty. Podczas seksu hiszpańskiego jego wzrok z pewnością będzie się skupiał na Twoim biuście, ale tym razem jego podniecenie będzie zwielokrotnione, ponieważ będzie widział także swojego członka który będzie pieszczony! Ale to nie koniec! Są pozycje w których to Ty go pieścisz, ściskając swoje piersi co dostarczy mu kolejnej dawki wrażeń, ponieważ faceci uwielbiają widok damskich dłoni zaciśniętych na swoim biuście. W innych pozycjach on będzie trzymał Twój biust – a wiadomo, że oni uwielbiają trzymać go w dłoniach! Dodatkowego smaczku dodaje bliskość Twoich ust, a co może z tego wyniknąć pozostawiam już Waszej wyobraźni…
Ta forma seksu ma dla mężczyzn wiele zalet – z pewnością dla wielu jest ogromnie fascynująca. Kobietom jednak nie sprawia fizycznej przyjemności, poza oczywiście przyjemnością widoku jego radości i spełnienia. Zachęcamy do prób.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o seksie hiszpańskim – poznać pozycje do seksu hiszpańskiego, techniki pieszczot, najlepsze hiszpańskie sposoby lub dowiedzieć się co zrobić jeśli masz mały biust zapraszamy lektury naszych pozostałych artykułów nt. seksu hiszpańskiego.

Udostępnij tą stronę, proszę!

One Response to “Seks hiszpanski”

  • zibi27:

    Uwielbiam gdy kobieta bierze penisa miedzy piersi. Nie musi miec jakiś wielkich. W zasadzie wystarczą miseczki wielkości B. Ale wiadomo, że im większe tym efekt lepszy. No i na końcu wytrysk na biuścik. wrrrr…

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki