W ustach i z „połykiem”

O ile wiele kochanek nie ma problemu z robieniem fellatio, o tyle nie wszystkie one mają ochotę na wytrysk w ustach. Spora grupa pań w kulminacyjnym momencie wyjmuje członka z ust i kontynuuje pieszczoty ręką doprowadzając do wytrysku.Chyba nikogo jednak nie zdziwi stwierdzenie, że mężczyźni bardzo pragną szczytować w ustach kobiety. Usta kobiety to tak wysoce erotyczne “miejsce”, z odpowiednią wilgotnością, temperatura i zwinnym językiem, że wyjęcie penisa z ust tuż przed orgazmem oznacza obniżenie siły orgazmu. Warto przypomnieć, że faceci są wzrokowcami i widok ukochanej trzymającej w ustach jego członka w momencie orgazmu jest nieoceniony.  Drogie Panie – wiele kobiet uważa za bardzo erotyczny moment szczytowania w ustach. Podobno jest to najintymniejsza forma kontaktu z Waszym facetem w tym momencie.
Dlaczego dla facetów tak ważne jest by kobieta połknęła nasienie? Nawet jako facetowi trudno jest mi to wyjaśnić. Fizycznie nie ma to wpływu na stopień przyjemności, ale psychicznie…. Psychicznie jak najbardziej. Jest to chyba jakaś forma mentalnej przyjemności. Podświadomy znak, że kobieta akceptuje smak jego spermy, jakaś pierwotna, zwierzęca forma akceptacji. Z pewnością buduje to zbliżenie między kochankami.

Udostępnij tą stronę, proszę!

One Response to “W ustach i z „połykiem””

  • erektus:

    Połykanie nasienia to tak piękny i erotyczny akt, który jest zwieńczeniem porządnego loda. Pełne fellatio jest wyłącznie z połykiem.

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki