Co z tymi wytryskami?

Co z tymi wytryskami?
Z doświadczenia wiem, że faceci uwielbiają wytrysnąć na różne części kobiecego ciała. Wiele z nas ma pod tym względem wiele zahamowań i problemów. Ja nie widzę tu żadnego problemu, uważam, że jeśli sprawia to radość obu partnerom to może być super zabawa. Ale rzeczywiście musi to sprawiać radość także kobiecie!
Zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że zabawy z wytryskami nie są dla wszystkich, zwłaszcza młodych stażem par. Jakoś nie wyobrażam sobie aby na moja twarz mógł wytrysnąć facet którego nie kocham, z którym nie jestem wystarczająco długo, któremu nie ufam i którego nie pragnę pod każdym względem. Dopiero gdy te warunki są spełnione, mój partner może wytrysnąć gdzie tylko ma ochotę.
A gdzie faceci mają ochotę wytrysnąć?- najczęściej mają ochotę zrobić to w naszych ustach
- na twarz
- na biust,
- na wejście do pochwy
- na pośladki,
- na brzuch,
- na plecy,

Jak widać fantazje mężczyzn prawie nie znają granic, bo słyszałam nawet o fetyszystach którzy lubili spuścić się na buty swojej partnerki. Ale abstrahując od takich przypadków – najczęściej nasi panowie lubię skończyć w naszych ustach lub na twarzy. Część z nich ma fantazje aby ich sperma wylądowała na naszych okularach (jeśli takowe nosimy), lub we włosach. Tu uwaga: pamiętajmy, że jeśli jest to szybki numerek w ciągu dnia i zaraz musimy gdzieś wyjść, to usunięcie nasienia z włosów może być kłopotliwe!
Wytryski na biust następują najczęściej podczas seksu hiszpańskiego, ale część z naszych panów ma ochotę wytrysnąć na Twoje piersi także podczas innych odmian seksu. Zarówno podczas seksu francuskiego jak i podczas tradycyjnego seksu pochwowego. Oni po prostu uwielbiają widok naszego biustu z ich nasieniem.
Mniejsza część mężczyzn ma ochotę wytrysnąć na pochwę lub pośladki, a najrzadziej chcą na plecy lub inne części naszego ciała.
Bardzo zachęcam do spełnienia fantazji naszych mężczyzn – sprawi im to z pewnością wiele radości i satysfakcji. A przecież o takich zadowolonych erotycznie partnerów zabiegamy…
Co zrobić z nasieniem na naszym ciele? Naszych kochanków z pewnością zadowoliłby widok gdy erotycznie rozsmarowujemy je po naszym ciele. Możesz tez zamoczyć palec w spermie i go oblizać, lub patrząc mu prosto w oczy zacząć go ssać. Możesz też swojego partnera poczęstować takim przysmakiem jeśli nie ma oporów przed smakiem (własnej w końcu!) spermy.

Udostępnij tą stronę, proszę!

4 Responses to “Co z tymi wytryskami?”

 • Aga27:

  Nie mam z tym żadnych problemów. Mój facet może wytrysnąć gdzie chce i jest z tego bardzo zadowolony. Obojgu nam sprawia to wielką przyjemność.

 • nigdy:

  Nigdy bym sie na to nie zgodziła. Nigdy! Czułabym się jak zwykła dziwka. Zreszta mój facet nie przejawia takiej ochoty, ani na żadne takie udziwnienia w seksie.

 • zibi27:

  do nigdy – a potem sie dziwicie że Was zdradzamy. skoro nie mamy w łóżku tego o czym marzymy, to idziemy tam gdzie jest to osiągalne. Dobry wytrysk nie jest zły :)

 • nie jestem dziwka:

  skoro zdradzacie nas z tak niskich pobudek, to tylko świadczy o was. mój mężczyzna po prostu kończy we mnie. na szczescie nie próbuje takich zboczonych zachowań. chyba jestem już za stara… ;)

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki