Dekolt

Mam nadzieję, że wszystkim Paniom wiadomo, że faceci to wzrokowcy, a jeśli któraś tego jeszcze nie wie, niech szybko zanotuje w pamięci: wzrokowcy, przez duże „W”. Jeśli zapytać by facetów co jest atrybutem kobiecości, czy też atrybutem seksownej kobiety pewnie większość z nich odpowiedziałaby: biust. Nie dziwi więc nikogo, że facetom podobają się odsłonięte biusty. Z zasady im bardziej wydekoltowany tym mocniej się podoba.
Tak, tak – zaraz usłyszę, że nie każda z Was ma taki biust aby chodzić z odsłoniętym dekoltem. I tu się mylicie, drogie Panie! Nie potrzeba mieć wcale dużego biustu aby świetnie się prezentować – podstawa to odpowiednio dobrany stanik. Zazwyczaj taki stanik powinien „zbierać” i unosić biust, aby ładnie się prezentował. Ale co zrobić gdy biust mamy szeroko osadzony biust lub naprawdę niewielkich rozmiarów? Nadal odpowiedzią jest oczywiście odpowiednio dobrany stanik, ale tym razem powinien on tylko unosić i ładnie prezentować biust. W tym wypadku także musimy więcej uwagi poświęcić na dobór bluzki, która powinna być dopasowana do biustu, w tym wypadku powinna dość mocno (szerzej) odsłaniać piersi.

W sklepach do wyboru mamy różne typy bluzek i sukienek, oraz różne typy krojów dekoltów:
- klasyczne wcięcie
- łódka
- karo,
- trójkątny
- w szpic
- carmen

Pozwól więc sobie na odrobinę szaleństwa i pokaż się z najbardziej seksownej strony!

Warto pamiętać że seksowny wygląd to nie tylko dekolt. Warto odsłonić ramiona, odsłonić naramki staników – to taki trick, który bardzo działa na wyobraźnie facetów, pokazując im kawałek naszej bielizny. To bardzo działa na ich wyobraźnie. Jeśli chcesz wyglądać jeszcze bardziej seksownie dobierz taki dekolt, by było widać skrawki Twojej bielizny – faceci oszaleją! Przy szczególnych okazjach można pokusić się i odsłonić plecy. Kombinacji jest wiele i wszystko zależy od Twojej fantazji.

A co na to Twój partner? Zapewne większość Panów bardzo się ucieszy widząc swoja partnerkę z seksownym dekoltem. Co jeszcze powinnaś wiedzieć? Na pewno to, że Twój dekolt w mniemaniu Twojego partnera to powód do dumy. Oni uwielbiają czuć zazdrość u innym osobników tej samej płci na Twój widok. Więc nie chowaj dekoltu pod grubym swetrem, który zakrywa go do momentu Waszych intymnych zbliżeń! On jest z niego dumny i chce go pokazać innym!
Ale pamiętaj – faceci są wzrokowcami, uwielbiają patrzeć, nawet jeśli nie wszystko widzą. To od Ciebie zależy czy będą na Ciebie patrzeć i ile zobaczą!

Udostępnij tą stronę, proszę!

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki