Jak to – bez majtek????

Ano – po prostu! Uwierz, że facetów strasznie kreci, że ich kobieta jest bez bielizny! Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze i nie wszędzie. Ale wyobraź sobie np. wyjście na drinka do przyjaciół, spacer lub imprezę, na której Twój facet orientuje się, że nie masz bielizny, lub szepczesz mu to prowokująco do ucha. Nie wierzę, że to nie podziała na niego, nie uwierzę!  Inna sprawa to letnie sukienki pod którymi nie stosujemy bielizny. I o ile jestem w stanie zrozumieć, że niektóre kobiety mogą mieć opory przed brakiem bielizny powiedzmy na spacer po centrum Warszawy, to na wakacjach mogłyby dać trochę przyjemności wzrokowych panom. Na wakacjach, na wczasach to świetny okres by rozpocząć przygodę z odstawieniem bielizny do szafy. Zazwyczaj jesteśmy tam sami, nikt nas nie zna, jest gorąco, jesteśmy wyluzowani… Panie chodzą w lekkich przewiewnych sukienkach, pod którymi najchętniej panowie chcieliby widzieć… No właśnie – nic nie chcieliby widzieć!
A co ze stanikami? Na wczasy najlepiej w ogóle nie brać staników! Oczywiście żartujemy – czasem jednak mogą się okazać przydatne, ale generalnie jeśli chcesz wygadać seksownie to może być dobry pomysł by nie zakładać stanika. Kobiece piersi pod przewiewną sukienką, lub obcisłą bluzka wyglądają super seksownie! Jestem pewien, że Wasi faceci będą wniebowzięci gdy tak sie ubierzecie! Jednak zapewne wiele z Was powie: „ja bez stanika chodże tylko po domu, i to musi mu wystarczyć. Po co inni faceci mają gapić sie na moje cycki!”. I tu właśnie pojawiają się różnice w sposobie myślenia kobiety i mężczyzny. Już o tym  pisaliśmy kilkakrotnie – napiszemy jednak kolejny raz bo to ważne! Kobieta jest (a przynajmniej powinna być) największa dumą faceta. A faceci uwielbiają obnosić się, afiszować powodem swojej dumy. Chcą pokazać wszystkim to co maja najpiękniejszego. Uwielbiają gdy inni z zachwytem zerkają w stronę Waszego dekoltu. To ich naprawdę podnieca! Facet sobie myśli – moją kobieta interesują się inni faceci, jest seksowna, jest pociągająca i… I wszystko w temacie, tak ma być!
Jeśli Twój biust nie układa się juz tak fantastycznie jak z push-upem, to możesz skorzystać ze staników samonośnych, które modelują biust a mimo wszystko pozwalają mu swobodnie poruszać sie pod sukienką. Polecamy!

Udostępnij tą stronę, proszę!

One Response to “Jak to – bez majtek????”

  • olga31:

    Nie wiem co takiego podniecającego jest wtym że kobieta jest bez majtek? Podnieca Was brak higieny w takiej chwili?

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki