Nie tylko 90:60:90

Waga i figura to chyba największe kompleksy kobiet na całym świecie. Panuje ogólne przekonanie, że jeśli kobieta nie ma wymiarów 90:60:90 lub zbliżonych to nie może być seksowna, ponętna i atrakcyjna! Zapomnijmy o tych bzdurach! Kobieta może być zawsze atrakcyjna, ale musi zadbać o pewne elementy, np. ubiór, bielizna, fryzura, makijaż, buty na obcasie. To nieprawda, że puszysta kobieta nie może się seksownie ubrać! Oczywiście strój musi być odpowiednio dobrany. Chodzi o to, aby podkreślić pewne cechy a inne zatuszować a przede wszystkim stworzyć seksowny wygląd. Trzeba pamiętać, że aby być atrakcyjną i pociągającą nie wystarczy tylko dobrze wyglądać! Seksowna kobieta to także taka co umie sie w odpowiedni sposób poruszać, spoglądać odpowiednim wzrokiem, w odpowiedni sposób siedzieć. To także umiejętność odpowiedniego prowadzenia rozmów z innymi ludźmi – prowokowania, kuszenia, używania dwuznacznych wyrażeń. I pisząc o tym, niekoniecznie mam na myśli rozmowy wyłącznie z mężczyznami – to całokształt umiejętności, które zauważają inni, także kobiety. Bo wizerunek nie tworzy sie dla jednaj osoby czy tez grupy osób, ale dla wszystkich. Co więcej, uważam że największym komplementem dla kobiety jest określenie jej wizerunku jako seksowny właśnie przez inna kobietę, gdyż zaimponować facetom nie jest trudno a kobietom – i owszem!
Nawet jeśli nie masz wymarzonej figury musisz pamiętać, że nie trzeba jej mieć by podobać się facetom! Wielu z nich woli „trochę więcej ciała”! Czasem wręcz pociągają ich panie z większa pupą i okrąglejszymi kształtami. Poza tym więcej ciała oznacza zazwyczaj większy biust, a przecież oni to właśnie uwielbiają! Znam wiele kobiet, które śmiało można nazwać „puszystymi” lub nawet „więcej niż puszystymi” i potrafią być mimo to bardzo seksowne i nie narzekają na zainteresowanie ze strony facetów. Oczywiście znam i takie, które nie potrafią zostawić swoich kompleksów za sobą i w ten sposób same zabijają swoją kobiecość! Wiele zależy właśnie od podejścia! Musisz być świadoma swojej atrakcyjności i ją akcentować na każdym kroku. Dosłownie na każdym!
Jeśli więc chcesz aby inni mówili o Tobie, że jesteś seksowna skończ myśleć o swojej figurze a zacznij myśleć co w sobie zmienić by przyciągać spojrzenia innych! O wielu poruszonych w tym artykule tematach powstaną wkrótce osobne artykuły – zapraszamy do lektury.

Udostępnij tą stronę, proszę!

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki