Kuszące, seksowne ciuchy

W jednym z poprzednich artykułów pisaliśmy o tym ile seksu dodają kobiecie buty na wysokim obcasie. Dziś napiszemy jakby rozwinięcie tego tematu, tj. o tym co założyć do szpilek by nie stracić ich uroku. A więc znów zaczynamy – faceci to wzrokowcy :) Więc im krótsza sukienka czy spódniczka tym w zasadzie bardziej na nich działa. Oczywiście jakaś granica wielkości a co za tym idzie dobrego smaku istnieje i należy o tym pamiętać. Trzeba mieć na względzie że najbardziej kusi to co jest ukryte, więc warto pokazywać tylko tyle aby wzbudzić zainteresowanie i pożądanie a wystrzegać sie pokazywania „wszystkiego”.
Tutaj pewnie odezwą się panie, które nie mają idealnej figury co przeszkadza im w zakładaniu zbyt krótkich spódniczek. Po pierwsze, ważne jest aby spódniczka, jej długość i krój były dobrane do naszej figury. Wiadomo, że nie każda z nas może sobie pozwolić na króciutką mini. Ale może czasem warto założyć chociaż taka do kolan, ważne aby dany ciuch miał w sobie to „coś”. To co tworzy jakiś seksowny wygląd, seksapil. A jeśli i to jest niemożliwe to pamiętajmy że długa spódniczka może być równie seksowna, czasem wystarczy aby tylko miała odpowiednie rozcięcie…
A co ze spodniami? Spodnie oczywiście również mogą być bardzo seksowne. Odpowiednio dobrane spodnie w połączeniu ze szpilkami mogą być bardzo, ale to bardzo seksowne, więc starajmy sie je także nosić. Obcisłe spodnie w połączeniu z wysokim obcasem butów tworzy dla faceta niesamowity widok i wierzcie mi lub nie ale nie będzie mógł oderwać od niego wzroku.

Udostępnij tą stronę, proszę!

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki