Odgrywanie ról

Ogrywanie ról – to jedna z najprostszych i najczęściej stosowanych zabaw. Po prostu umawiacie się na odegranie jakiś ról, lub  scen i to robicie. Ważne aby się do tego odpowiednio przygotować (odpowiedni strój, okoliczności, atmosfera i miejsce) a czasami nawet ustalić pewne szczegóły z partnerem(ką).
Pamiętajcie, że odgrywanie ról to tylko zabawa i nie traktujcie jej na poważnie. Jeśli Twój partner chce byś wcieliła się w rolę dziwki, to wcale nie znaczy że ma ochotę iść do domu publicznego. Pamiętajcie – to zabawa, macie się nią bawić!Możecie odgrywacie dowolne role, wymyślać dowolne scenariusze ograniczone tylko Waszą wyobraźnią. A jeśli potrzebujecie, oto kilka najczęściej używanych scenariuszy:
- dziwka i klient – jeden z najlepszych scenariuszów :) Możliwości są ogromne! Możecie się umówić, że ubierzesz się wyzywająco a on zabierze Cię z ulicy i pojedziecie (np. do lasu) uprawiać seks, za który on ci na końcu zapłaci. W końcu dziwkom się płaci, nie? :) Na tym właśnie polega odgrywanie ról – ma byc w miarę możliwości realistycznie.
- seks z nieznajomym – Przychodzi do ciebie np. hydraulik naprawić cieknący kran a ty go prowokujesz i doprowadzasz do seksu. A może po naprawie chcesz mu zapłacić i się okazuje, że akurat nie masz pieniędzy i… płacisz w naturze. Dodatkowa zaleta jest taka, że może w końcu Twój partner naprawdę naprawi ten cholerny kran! :)
- lekarz i pacjentka – chyba nie wymaga komentarza :)
- masażysta – wyobraź sobie, że idziesz do masażysty na zwykła masaż relaksujący… Kładziesz sie na stole i oddajesz jego dłoniom, które doprowadzają cie do szaleństwa a nieznajomy masażysta proponuje Ci masaż bardziej intymny… Pamiętajcie o oliwce! Przyda się też profesjonalny stół na którym Cię porządnie “wymasuje”. Jeśli nie posiadacie takiego profesjonalnego  stołu (a tak prawdopodobnie jest) możecie wykorzystać inny stół lub odpowiednio wysoką ławę, którą nakryjecie kilkukrotnie zwiniętym kocem. Ważne aby mebel ten był odpowiednio stabilny i wytrzymały.
- masażystka – analogicznie jak wyżej, z tym że to Ty jego będziesz masowała. Klient pewnie by się zdziwił gdybyś mu w profesjonalnym gabinecie masaży zaproponowała masaż CAŁEGO ciała za dodatkową opłatą, lub jak by w pewnym momencie zauważył, że masażystka jest tylko w samej bieliźnie. seksownej bieliźnie!
- niewolnik lub niewolnica – jedno z Was wciela się w roli sługi (niewolnicy, niewolnika) a drugie w rolę Pana (władcy). Sługa musi spełniać WSZYSTKIE zachcianki swego władcy. Nie tylko te seksualne. Wyobraź sobie, że Twój Pan życzy sobie byś go najpierw całego dokładnie  umyła a potem osuszyła, ale… bez użycia ręcznika. A może Ty mu dziś rozkażesz posprzątać Wasze mieszkanie… chodząc i nadzorując to całkiem nago. Na koniec powiesz mu, że w sumie podnieca cię jako mężczyzna i być może w nagrodę dasz mu polizać swoją cipkę, ale niech nie robi sobie nadziei na coś więcej! Nie zapomnij o protekcjonalnym tonie!
w tej zabawie można tez wprowadzić elementy kar dla niezdyscyplinowanego sługi.
- gwałt – otwierasz drzwi a tam nieznajomy prosi o wpuszczenie by odczytać liczniki… Wpuszczasz go a on bezpardonowo zasłania ci usta i wkłada ręce między Twoje nogi. Ty mu sie opierasz, ale on jest silniejszy. spróbuj to zainscenizować ze swoim partnerem :)
Pamiętajcie, że siłę i przemoc  trzeba dozować w tej grze z umiarem – nikt nie chce mieć siniaków!
- nauczyciel – uczennica – to jedna z trudniejszych scen do zagrania. aby ją przedłużyć i uwiarygodnić może zacznijcie od spotkania w cichej kawiarni, gdzie on rzeczywiście będzie tłumaczył Tobie jakieś zagadnienie. Tobie bardzo zależy aby je zrozumieć a on będzie cię podrywał i prowokował, aby zaciągnąć Cie do domu. Pamiętajcie, aby nauczyciel rzeczywiście dobrze orientował się w zagadnieniach których ma Ciebie uczyć. I niech Cie rzeczywiście uczy! Ubierz sie abyś wyglądała na młodszą! Uczennice są z reguły sporo młodsze od nauczycieli, nie?

- pielęgniarka-pacjent – pielęgniarka rządzi i wydaje polecenia, ale jednocześnie musi się opiekować pacjentem, to jest jej praca i nie ma żadnego wyboru. Pamiętajcie o stroju pielęgniarki, powinien być wiarygodny. Pod nim z reguły jest już tylko bielizna, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie aby w zabawie nie było pod nim już nic, ewentualnie poza białym pasem do pończoch i nimi samymi.  Pacjent musi wykonywać polecenia pielagniarki bezwzględnie, ale też pielegniarka ma prawo sama wykonywać pewne czynności: rozbieranie, mycie, masaż, badanie (np. za pomoca wibratora :)), itd.

Udostępnij tą stronę, proszę!

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki