Pończochy

Cóż sprawia, że faceci widząc kobiece ciało w pończochach dostają od razu wzwodu? Może tajemniczość, może to ta gładkość nylonu a  może po prostu to, że nie muszą ich zdejmować by uprawiać  seks. Jedno jest pewne – faceci szaleją za pończochami! Ale pończochy to nie wszystko! Jeśli chcesz wykorzystać ich potencjał możesz skorzystać z naszych rad:- dobrym pomysłem jest stosowanie pasa do pończoch, który również bardzo „kręci” facetów!
- musisz pamiętać, że największy efekt osiągniesz gdy będziesz jednocześnie w seksownych butach! W samych pończochach w oczach faceta nie wyglądasz juz tak atrakcyjnie!
- musisz pamiętać, że jeśli chcesz działaś pobudzająco na faceta, tj. aby postrzegał Cie jako seksowną kobietę to nie możesz ubierać się seksownie tylko wtedy gdy idziesz z nim do łózka. Faceci, co już nie raz podkreślaliśmy są wzrokowcami i lubią patrzeć na swoja seksowna kobietę ciągle, a poza tym lubią się swoja kobietą pochwalić. Więc ważne jest abyś pończochy ubierała jak najczęściej. Wiem, że wiele z Was nie wyobraża sobie idąc po zakupy zakładać pończochy – i dobrze, bo nie o to chodzi. Ale już np. idąc na imprezę, czy na niedzielny spacer warto juz pomyśleć o pończochach. Pomyśl, co zrobi Twój facet jeśli np. na imprezie szepniesz mu do ucha, że jesteś w pończochach i nie możesz doczekać się powrotu do domu!
Pamiętaj! Chcesz być seksowna – noś pończochy! :)

Udostępnij tą stronę, proszę!

One Response to “Pończochy”

  • kati:

    pończochy to w dzisiejszych czasach nieodłączny element stroju na seks randce. poza jakimiś strasznymi mrozami nie wyobrażam sobie iść do faceta w jakiś rajstopach. dla mojego faceta rajstopy są aseksualne.

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki