Rozpal jego wyobraźnie

Rozpal jego wyobraźnie, pokaż mu że jesteś seksowną kobietą, która oczekuje sporej dawki seksu… Jak najczęściej!

1. Kiedy wróci do domu, powitaj go przy drzwiach, mając na sobie tylko sweter albo T–shirt i buty na wysokim obcasie.2. Podaj mu kolację w toplessie. Powiedz, że po prostu miałaś na to ochotę.
3. Oglądając telewizję, unieś spódniczkę, wsuń rękę do majtek i zacznij się zadowalać, a jeśli on okaże zaskoczenie, zaproś go, żeby wsunął tam swoją rękę i przyłączył się do ciebie.
4. Nastaw nastrojową, seksowną muzykę i zatańcz z nim… a podczas tańca powoli rozbieraj się, aż będziesz tańczyć nago.
5. Przed pójściem do łóżka wykonaj dla niego wolny, drażniący zmysły striptiz.
6. Poproś go, by cię namydlił pod prysznicem. Powiedz mu, żeby szczególną uwagę poświęcił najbardziej podniecającym partiom ciała.
7. Zgol włoski łonowe i pozwól, by był świadkiem tej czynności.
8. Kiedy on skończy kąpiel pod prysznicem, pamiętaj, byś już leżała nago w łóżku i czekała na niego, z rozsuniętymi nogami, zabawiając się ze sobą. Pozwól, by mógł cię wtedy oglądać.
9. Naga przykucnij nad jego twarzą, żeby mógł cię obdarzyć seksem oralnym (i miał także w zbliżeniu widok twojej pochwy).
10. Mów mu, że go pragniesz, na co najmniej piętnaście sposobów.

Udostępnij tą stronę, proszę!

2 Responses to “Rozpal jego wyobraźnie”

  • Mała:

    Jak mu powiedzieć, że go pragne na 15 sposóbów? Może jestem jakas ograniczona w temacie seksu, bo nic nie przychodzi mi do głowy

  • Kuga:

    Mała: Pragnę Cię jak moja cipka ostregoo seksu, pragnę cię jak moje piersi twoich rak, pragnę cię jak moje ciało twoich pieszczot, itd…

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki