A może erotyczny film?

Chcesz by Twój ukochany czekał na Twój powrót o każdej porze dnia i nocy nie mogąc się doczekać seksu z Tobą? Rozpal jego wyobraźnie, wyostrz jego pożądanie. A przed wyjściem zostaw mu film, z soba w roli głównej. Film Wcześniej nakręć przed lustrem.
Aby nie był to zwykły filmik napiszemy jak to zrobić by zobaczył cos nowego.1. Przygotowania.
Potrzebujesz lustra, przed którym ustawisz wygodny fotel, oraz oczywiście kamerę. Po co to lustro? Przede wszystkim po to aby było ciekawiej. Kamerę ustaw z boku fotela, lekko z tyłu tak by w obiektywie kamery widział on Ciebie z profila, lekko z tyłu a odbicie w lustrze z przodu. Ważne, by nie widział Twojej pochwy (no chyba, że chcesz aby ja właśnie widział, ale gdy nie zobaczy będzie bardziej poirytowany a o to tez nam chodzi!). Poza tym nie widząc bezpośrednio przed sobą kamery będzie ci się łatwiej skupić.

2. Rozluźnienie.
Włącz odpowiednią muzykę i usiądź wygodnie w fotelu. Zacznij się dotykać, narazie nie rozbierając. Buduj napięcie seksualne.

3. Autoekspozycja.
Rozbierz się, najlepiej w erotyczny sposób a następnie dotykaj się jakbyś dopiero poznawała swoje ciało. Oto co powiedziała moja żona o tym etapie:
“Spędziłam pięć czy dziesięć minut na samym odciąganiu na boki warg sromowych palcami, dotykaniu łechtaczki i wodzeniu opuszkiem palca wokół przedsionka pochwy… na samym oglądaniu i sprawdzaniu, gdzie od tego dotyku mam największe dreszcze.”
4. Autoeksploracja.
Włóż swoje palce do pochwy, albo i coś innego… Zaskocz go! Może, to być wibrator, banan, świeczka, cokolwiek… Wierz mi, że cokolwiek włożysz sobie do pochwy on będzie szczęśliwy! Pamiętaj, że kamera nie widzi dokładnie Twojej pochwy (o ile zastosowałaś się do powyższych zaleceń).
5. Samozaspokajanie
Nie spiesz się. Zacznij powoli, rozkręć się a skończ ostrym rżnięciem (pamiętaj o akcesoriach z poprzedniego punktu).
6. Sex – show
Gdy już zrobisz sobie dobrze – pokaż mu co potrafisz. Weź gadżet do ust, pokaz jak ho liżesz, weź go między piersi jak podczas seksu hiszpańskiego… Wierz mi, że długo tego nie zapomni!
7. Kolejny orgazm
Zrób sobie kolejny raz dobrze! A co? :)
8. Koniec

Udostępnij tą stronę, proszę!

2 Responses to “A może erotyczny film?”

  • chyba:

    Chyba nie jestem aż tak odważna w sprawiach erotyki. Ale pomysł fajny. Może kiedys dojrzeję to takiej zabawy.

  • gruszka:

    Oglądamy razem erotykę, czasem ostre porno. Niketóre filmy nas niexle nakręcają, ale widząc siebie na takich filamach (tak, kręciliśmy sobie takie) nie widze tego profesjonalizmu, pięknych apartamentow, i pięknego, doskonałego ciała sex-gwiazdy oraz wielkiego kutasa jej kochanka. Efekt wizualny dośc marny, ale i tak fajne doświadczenie.

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki