Seksowne obuwie

Bodajże jednym z najbardziej podniecających facetów elementów kobiecego ubioru są seksowne buty. Seksowne czyli jakie? Odpowiedź jest prosta: na wysokim obcasie! Kobieca stopa w zgrabnych butach na wysokim obcasie to dla faceta bardzo kuszący widok. Kobieta staje się wyższa, nogi dłuższe, sylwetka zgrabniejsza i szczuplejsza, czyli podsumowując: bardziej sexi. Ale to nie wszystko: na wielu, bardzo wielu facetów działa odgłos jaki wydają obcasy na twardej powierzchni. Który z nich nie obejrzy się za autorką tego odgłosu? A musisz też wiedzieć że kobiece ciało fantastycznie się porusza (wręcz balansuje) gdy kobieta umie chodzić w takich butach. Biust unosi się i opada, a biodra seksownie pracują co niesamowicie wygląda. Poza tym w wysokich butach daje się osiągnąć zupełnie inny profil kobiecej sylwetki. jest ona bardziej prosta, biust staje sie bardziej wypięty (a więc bardziej wyeksponowany, optycznie wydaje się większy!), a tyłek ładniej napięty i podniesiony.
Buty na wysokim obcasie są także symbolem. Noszą je kobiety zdecydowane, kobiety sukcesu, silne oraz te które są świadome swojego seksapilu. Noszą je kobiety które chcą się podobać, chcą być bardziej seksowne. Buty na wysokim obcasie to także jasny sygnał od kobiety: Jestem ostra, jestem drapieżna, lubię prowokować, chcę wyglądać seksownie!
Oczywisty jest tez fakt, że faceci uwielbiają uprawiać seks z kobietami w takich butach. Myślisz, że dlaczego wszystkie prostytutki przyjmują właśnie w takich butach? Więc drogie Panie nie ograniczajcie się tylko do używania szpilek w celu chodzenia, bo w łóżku też sprawdzają się znakomicie! I chociaż raz nie przejmujcie się tym, że idziecie w butach do łóżka – Wasz facet tylko na to czeka! Poza tym można to robić będąc w butach niekoniecznie w łóżku. Pozycja „na stojąco, od tyłu”, gdy Ona jest w butach dostarcza mężczyźnie zupełnie nowych doznań wzrokowych. Nogi wtedy układają się zupełnie inaczej, tyłek jest bardziej wyeksponowany, całość wygląda bardzo seksownie i kusząco!
W tym miejscu musimy napisać, że seksowne buty to nie tylko klasyczne szpilki. W obecnych czasach w sklepach nie brakuje seksownych butów – każdy znajdzie cos dla siebie. Od sandałów na obcasach, przez chodaki na wysokim obcasie do mniej lub bardziej klasycznych szpilek. Mogą być z otwarta piętą, lub nie, mogą być z odsłoniętymi palcami albo nie – co kto lubi. Na zimę, wczesna wiosnę oraz jesień polecamy seksowne kozaki.

Na tej stronie powtarzamy to wiele razy i powtórzymy kolejny raz, bo to ważne! Faceci nie tylko lubią patrzeć. nie tylko lubią mieć. Ale lubią sie przede wszystkim chwalić i chełpić swoimi kobietami! Oni pragną by inni faceci zazdrościli im seksownej kobiety w szpilkach. Faceci uwielbiają się pokazywać ze swoja kobietą seksownie wyglądającą. To taki element jakiegoś ich współzawodnictwa, gry. To taka prezentacja: spójrzcie jaka moja kobieta jest seksowna! Nosi sexi buty, jest ostra w łóżku, jest moja, ale popatrzeć i pozazdrościć mi możecie.

Udostępnij tą stronę, proszę!

One Response to “Seksowne obuwie”

  • margarita:

    szpilki to podstawa. kiedyś preferowalam płaskie i wygodne pantofle, teraz jednak wiem że faceci uwielbiają jak kobieta ma wysokie obcasy. poza tym ja sobie też bardziej się podobam, jestem wyższa i czuję sie lepiej.

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki