Skończ z Panią „NIE”!

A rada na dziś brzmi: Skończ z panią „Nie!” Jeśli masz ochotę na dobry seks to i masz prawo do dobrego seksu! Pokaż więc ukochanemu czego pragniesz, pokaż mu co czujesz.
I nie odkładaj tego do jutra. Chcesz mieć jego penis w sobie dziś wieczorem i chcesz, by było dobrze? Dlatego właśnie dziś wieczorem pokaż mu, o co ci chodzi!Skoro masz ochotę by dziś Cię zerżnął – powiedz mu to. Dosłownie! Powiedz: zerżnij mnie teraz! Zobaczysz jak zareaguje! Zatraćcie się w swoim podnieceniu i idźcie na całość. Nie zastanawiaj się co on pomyśli! Nie myśl czy nie uzna Cie za wariatkę gdy usłyszy na co masz ochotę lub jakie są Twoje fantazje. Nie myślcie o tym!
Nie mam wątpliwości, że jeśli się jest naprawdę podnieconym, traci się wszelkie zahamowania… i już o nic więcej nie chodzi, jak tylko o to, by dać partnerowi wszystko, co tylko mu można dać. Więc zapomnijcie o wszystkich swoich “Nie”, “chyba nie” lub “innym razem”. Po prostu mówcie co chcecie o potem to róbcie.

Udostępnij tą stronę, proszę!

2 Responses to “Skończ z Panią „NIE”!”

  • nie:

    Skończyć z Panią NIE?
    Nie!, Nie i jeszcze raz nie! buahahaha

    A serio mówiąc – już dawno w tych sprawach jestem na TAK. Bo po prostu warto.

  • on:

    Pewnie, że warto skończyć z mówieniem Nie! Oby moja żona także zawsze była chętna na wszystko w seksie… Marzenie ściętej głowy.Mówię: weź go do buzi – odpowiada: nie. Zrobię ci minetkę: nie. Kupię jakąś seksowną bieliznę: nie potrzebuję. I jak to żyć? A potem ludzie się dziwią że faceci zdradzają.

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki