Podniecaj go codziennie

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że kobieta pragnąca częstego seksu musi być ponętna. Powinna wyglądać seksownie, seksownie się ubierać i seksownie zachowywać. Jestem pewny, że nie potrzebna ci jest wielka pomoc. Lecz może warto, byś pamiętała, żeby codziennie zrobić coś seksownego. Co na przykład? Obudź go rano, pocałuj i pieść go między nogami. Co jeszcze? Powitaj go wieczorem, kiedy wraca do domu, bez stanika i w mocno rozpiętej bluzce, albo opowiedz mu o tym, co sobie przypominałaś w ciągu dnia („Pamiętasz, jak wtedy kochaliśmy się na plaży?”). Rozbieraj się na jego oczach — nie jak striptizerka, ale romantycznie i niby to z roztargnieniem — np. zdejmij wszystko oprócz swetra i snuj się po mieszkaniu z nagą pupą; albo zdejmij bluzkę oraz stanik i w toplessie układaj sobie włosy. Niby przypadkowo, a w istocie specjalnie, schyl się, podnosząc lokówkę do włosów, żeby on mógł cię zobaczyć w lustrze toaletki. Przelotny widok twojego nagiego siedzenia i obnażonej pochwy zrobi na nim większe wrażenie, niż sądzisz. Niby przypadkowo, a w istocie specjalnie, zostaw uchylone drzwi łazienki, żeby on mógł cię oglądać przy intymnej toalecie.
Nigdy nie zapominaj, że wszyscy mężczyźni uwielbiają patrzeć. Możesz codziennie dać ukochanemu dziesiątki okazji, by zobaczył coś seksownego… okazji, które wzmocnią jego uczucie do ciebie i dadzą mu erotyczne wizje, które zostaną w jego myślach na cały dzień.

Udostępnij tą stronę, proszę!

2 Responses to “Podniecaj go codziennie”

  • sdfgbe:

    taaa… faceci to wzrokowcy, zwłaszcza widac to latem na mieście, gdy każdy najchętniej lornetą by zajrzał w mój dekolt. Żenada panowie, żenua.

  • Do: sdfgbe:

    A masz taki ładny dekold? Jakie masz piersi – pochwal się :) pokaż fotkę

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki