Zagrajcie w Zazdrość

Wiele gier i zabaw erotycznych oddziałuje na ciekawość ludzką (np. odgrywanie ról) – po prostu chcemy zaspokoić ciekawość, dowiedzieć się jak to będzie np. w roli lekarza, lub ofiary gwałtu. Tym razem jednak chcemy powiedzieć Wam o zabawach które operują na innych płaszczyznach niż ciekawość, tym razem będzie coś dla tych którzy wolą ostrzejszą jazdę! W tych grach będziemy wywoływać emocje pożądania testując uczucia zazdrości. Jesteście gotowi?Spróbuj wywołać u swojego faceta efekt zazdrości. Umów się z nim w klubie lub dyskotece ale idź tam dwie godziny wcześniej i baw się z innym przypadkowo poznanym facetem, ale uprzedź o tym swojego partnera i zapytaj czy chciałby to zobaczyć. Tańcz, flirtuj, baw się na całego – niech on to potem zobaczy! Na koniec zatańcz z nowo poznanym kolegą wolny taniec – niech Cię obejmie, tańczcie powoli i blisko siebie. Pozwól mu na tyle na ile będziesz czuła za stosowne i ile zniesie Twój facet. Potem porwij swojego faceta i jedźcie się kochać!

Ta gra wydaje się prosta technicznie, ale wcale taka nie jest. Dlaczego? Wyobraź sobie, że zgodnie z ideą gry idziesz do klubu, siadasz przy barze i poznajesz w końcu swoja ofiarę, czyli faceta, który Cię podrywa. Idziecie tańczyć… Zaraz, zaraz – a co z Twoją torebką? No właśnie – przecież nie zostawisz jej przy barze ani w szatni. Tańczyć z torebką ? Niewygodne i dziwne. Co więc robić? Możecie iść razem i udawać, że jesteście tylko przyjaciółmi: on siedzi przy stoliku i pilnuje Twojej torebki, ty szukasz “ofiary” przy barze. Oficjalnie jesteście tylko przyjaciółmi.

Udostępnij tą stronę, proszę!

One Response to “Zagrajcie w Zazdrość”

  • katana:

    Mój mąż chyba by najpierw zabił tego z kim bym flirtowała a potem mnie – straszny z niego zazdrośnik jest. W sumie ja też jestem zazdrosna, więc to rozumiem.

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki