Twarzą w twarz

Stwórzcie romantyczny nastrój – nastrojowe, skromne oświetlenie, świece, odpowiednia muzyka ( może być jakaś mocno erotyczna – jeśli taka macie). Ustawcie naprzeciw siebie dwa fotele, tak by siedzieć naprzeciw siebie – twarzą w twarz, obok nich stolik z kieliszkami i butelką wina lub szampana. Siadacie naprzeciw siebie nadzy lub w bieliźnie i… zaczynacie. Gra polega na tym, że każde z Was pieści siebie i wzajemnie opowiadacie sobie to co was podnieca. Mogą to być Wasze fantazje które chcecie zrealizować, doświadczenia, czy opis jak lubicie być pieszczeni. Możecie snuć jakąś erotyczną historię oboje dopowiadając kolejne wątki. Możecie prowadzić rozmowę typu: pytanie-odpowiedź o tematyce erotycznej. Ważne jest by nie odrywać rąk od pieszczenia swojego ciała, z wyjątkiem chwili gdy np. chcecie zmienić pozycję lub chcecie nalać wino, itp. Przegrywa osoba która:
- dostanie pierwsza orgazmu,
- nie wytrzyma i rzuci sie na partnerkę(a),
- przestanie się dotykać.
Reguły gry możecie sobie indywidualnie zmieniać, możliwości jest bardzo wiele. Możecie dodać nowe reguły – jakieś żądania, życzenia odnośnie typu onanizmu partnera, lub kary za przerwy w “samopieszczeniu”. To już zależy od was.
W tej grze niekoniecznie chodzi o to by wygrać – ważne jest jednak aby kontynuować ją odpowiednio długo, byście maksymalnie pożądali się nawzajem. Wierzcie mi, że widok pieszczącego się partnera (np. przez godzinę – jeśli tak długo będzie trwała  gra), erotyczna rozmowa, nastrój (teraz rozumiesz jak ważne jest odpowiednie oświetlenie i muzyka) a także alkohol sprawią, że trudno będzie Wam się opanować! Gwarantuję!

Dla niektórych pewną blokadą może być początek gry, kiedy należy zacząć się pieścić przed partnerem. Wierzymy jednak, że wymyślicie jakąś metodę by ją złamać. Może opaski na oczach przez pierwsze 5 minut gry? Może wcześniej kilka drinków? Na pewno sami coś wymyślicie! Wierzcie, że często w trakcie gry wszystkie bariery szybko znikają i kobiety szybko rozkładają nogi (jak na fotelu ginekologicznym) by sprowokować partnera do orgazmu lub aby rzucił sie na nie, celem wygrania gry!

Udostępnij tą stronę, proszę!

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree

Seks Ankiety

Zobacz także nasze pozostałe sex ankiety

Gadżety superkochanki